Bonazzoli úgy érzi, megtisztelő Puskás helyén játszani a Bp. Honvédnál

Emiliano Bonazzoli, a Bp. Honvéd pénteken szerződtetett olasz válogatott csatára a klub honlapjának adott interjújában elmondta, nagy szerepet játszott a döntésében, hogy az edzője és több játékostársa is a honfitársa. Marco Rossival először akkor találkozott, amikor a vezetőedző is játszott még.

„Új klubom az egyik legfontosabb, legismertebb magyar csapat, nagyon szép történelemmel. Hazámban különösen nagy figyelem irányul manapság a gárdára, hiszen sok honfitársam

sortav
1/29. oldal[1] 2 3 4 5 »  »
A Juventus is vinné a Bp. Honvéd tehetségét Olasz válogatott játékossal erősödött a Bp. Honvéd
2014/01/19 19:45:00    2014/01/19 10:00:00
A hírek szerint Vécsei Bálintra, a Honvéd fiatal játékosára több külföldi klub mellett a Juventus is felfigyelt. A Tuttomercatoweb értesülései szerint a Juventus érdeklődik a 20 esztendős támadó középpályás iránt, akit Marco Rossi vezetőedző nemzetközi szinten is figyelemre méltó tehetségnek tart. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy a Juve felvette-e a kapcsolatot a Honvéddal. Vécsei decemberben a Galatasaray-nál járt próbajátékon, a klub olasz
A Budapest Honvéd labdarúgócsapatában folytatja pályafutását az egyszeres olasz válogatott Emiliano Bonazzoli. A kispesti egyesület honlapján olvasható közlemény szerint a 35. születésnapját hétfőn ünneplő csatárral kötött megállapodás június 30-ig szól. Bonazzoli 1997-ben mutatkozott be az olasz élvonalban, és 248 mérkőzésen 48 gólt szerzett.(mti, Szentgyörgyi Ákos - foci24.com)
tovább >>>   tovább >>>
Holland szakember került a Magyar Futball Akadémia élére A Galatasaraynál járt Vécsei Bálint a Bp. Honvédnál kezdi a téli felkészülést
2014/01/12 16:45:00    2014/01/10 10:00:00
A holland Hendrik Pieter de Jongh lett a Magyar Futball Akadémia új szakmai igazgatója. A Budapest Honvéd utánpótlás-nevelő intézményének tájékoztatása szerint a 43 éves szakember játékosként a NAC Breda és a Sparta Rotterdam csapatában futballozott, de egy bokasérülés miatt idő előtt befejezte profi pályafutását. A tréner előbb a Waalwijk utánpótlását, majd második csapatát irányította. Később a
Minden bizonnyal a Budapest Honvédnál kezdi a téli felkészülést Vécsei Bálint, az együttes 20 esztendős középpályása, aki decemberben próbajátékon járt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében is érdekelt török Galatasaraynál. A korosztályos válogatott játékos mellett a korábban Angliában légióskodó Kovács János is jelen lehet az első edzésen január 13-án. Túlzás lenne azt állítani, hogy óriási mozgás volt eddig a kispesti klubnál – eddig
A Bp. Honvédban játszó Mancini fia a Serie A-ban szeretne futballozni A Vecséstől igazolna egyiptomi csatárt a Bp. Honvéd
2013/12/25 09:15:00    2013/12/14 12:15:00
Az olasz élvonalban (Serie A) szeretne futballozni Andrea Mancini, a Budapest Honvéd labdarúgója. A 21 éves olasz támadó egy itáliai portálnak adott hosszabb interjúban beszélt többek között édesapja, a Galatasarayt irányító Roberto Mancini munkásságáról, a kispesti klubról és új szerepéről a csapatban. „Meg kellett szoknom az itteni környezetet és a nyelvet, de jól érzem magam, egyre többet fejlődök, örülök ennek
Fiatal egyiptomi támadóval erősítheti meg a keretét a Budapest Honvéd NB I-es labdarúgócsapata. Érdekességre bukkanhat a gyanútlan szemlélődő az egyiptomi sajtóban. Megtudhatja például, hogy az NB I-es Budapest Honvéd ajánlatot tett a megyei első osztályban szereplő Vecsés támadójának, Jusszef Abdel-Atey-nak. Ezt a 22 éves támadó maga mondta el hazája egyik napilapja, a Cairo Post tudósítójának. Az érintett elmondása szerint az élvonalbeli klub a januári átigazolási időszakban
Mégiscsak börtönbe vonul a Bp. Honvéd egykori olasz játékosa A Galatasaray teszteli a Bp. Honvéd fiatalját
2013/12/13 21:15:00    2013/12/12 10:00:00
Davide Lanzafamét, a Bp. Honvéd egykori labdarúgóját egy hónap szabadságvesztésre ítélte az olasz bíróság, mert bizonyítottnak látta, hogy a játékos részt vett két Serie B-meccs manipulálásában. A 26 éves középpályás korábban beismerő vallomást tett, és megerősítette, hogy a 2008. május 10-én játszott Bari–Treviso (0–1) és a 2009. május 23-i Salernitana–Bari (3-2) meccs elcsalásáért 6-7000 eurót (1,8-2,1 millió forintot) kapott. „A Treviso elleni mérkőzés hetének első
Vécsei Bálint, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Budapest Honvéd fiatal játékosa a török élvonalban szereplő, Bajnokok Ligája-nyolcaddöntős Galatasaray együttesénél vesz részt próbajátékon. A Budapest Honvéd labdarúgócsapatának honlapja szerint a Bajnokok Ligájában a legjobb 16 közé jutó Galatasaray teszteli a Honvéd középpályását, Vécsei Bálintot. A Magyar Futball Akadémián nevelkedett fiatal játékos a hét elején utazott el Törökországba, és péntekig marad az isztambuli együttesnél. Vécsei a
Pápán a Honvéd elleni meccs végére megjött a napsütés (nyilatkozatturmix) A Pápa legyőzte a Honvédot
2013/12/08 10:00:00    2013/12/07 22:04:29
A 2. percben kapott gól után hiába támadó Budapest Honvéd pápai veresége után a meccs hőse, Szűcs Lajos, és a két szakvezető értékelt a Sport TV kamerája előtt. A veterán kapus kicsattanó jókedvében, gyermeki örömmel, egy kölcsönkapott „Pápa-szemmel” utánozta edzőjét a nyilatkozata elején, majd komolyabbra fordította a szót: Szűcs Lajos (Pápa, képünkön): – Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet kívánok
A Pápa 1-0-ra legyőzte a vendég Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A hazaiak korai gólja meghatározta az első félidőt: a Honvéd mezőnyfölényben futballozott, de csak pontrúgásokból veszélyeztetett, míg a Pápa gyors ellentámadásokkal próbálta növelni előnyét.A második félidőben is a vendégek támadtak többet, de Szűcs bravúrjainak köszönhetően a hazaiak megnyerték
Indulatosan nyilatkozott a Kecskemét edzője a Honvéd elleni bajnoki után Az utolsó pillanatban mentett pontot a Honvéd
2013/11/30 09:15:00    2013/11/29 21:15:00
Nehezen nyugodott le Bekő Balázs (képünkön), a Kecskemét vezetőedzője a Honvéd elleni bajnoki után a labdarúgó NB I, 16. fordulójában. Csapata fél perccel a vége előtt még egy góllal vezetett, mégis döntetlennel kellett hazautazniuk Kispestről. Ezzel együtt Bekő büszke a csapatára. Marco Rossi, a Honvéd szakvezetője a támadók kvalitásbeli hiányosságairól beszélt a Sport Tv interjújában. „Nehéz higgadtan mondani
A Budapest Honvéd a 95. percben szerzett góllal mentett pontot a vendég Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. Az első félidő nagy részében mezőnyjáték zajlott a pályán, a Honvéd ugyanakkor valamivel veszélyesebb volt, többször jutott el a kecskeméti kapu elé, gólt azonban nem sikerült szereznie.A szünet után egy darabig
Holender Filip ma már játszhat Bp. Honvédban A Honvéd olasz trénere megköszönte az ultrák szurkolását
2013/11/29 12:15:00    2013/11/24 13:45:00
Belekönyököltek Holender Filip mellkasába a Pécsi MFC elleni Magyar Kupa-mérkőzésen, a labdarúgót a 22. percben lecserélték, de a Bp. Honvéd játékosa szerdán már edzett. A 19 éves csatár előreláthatólag ma pályára is léphet a KTE-Phoenix Mecano elleni élvonalbeli bajnokin. (honvedfc.hu, B. Nagy Zoltán – foci24.com)
Hiába vezetett már 3–0-ra a Debrecen Kispesten, az ismét megnyitó Északi Kanyar tagjai egész mérkőzésen biztatták a kedvenceiket a Loki elleni vereség alkalmával. Marco Rossi meg is köszönte az ultráknak a szurkolást, akik biztosan örömmel veszik, hogy az olasz szakember kiszámolta, a tavalyi ütemben gyűjtögetik a kispestiek a pontokat. Mint ismeretes, az előző bajnokságban bronzérmes lett a Honvéd. – Győzelmek esetén is
Kispesti győzelmével továbbra is harcban a bajnoki címért a Loki Kanta József góljánál úgy érezte, azzal nyer az MTK, de végül egyenlített a Honvéd
2013/11/23 16:05:02    2013/11/10 11:30:00
A Debrecen 3-1-re nyert a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szombati játéknapján, ezzel tovább folytatta a nyolcadik kör óta tartó veretlenségi sorozatát.Az első játékrészben küzdelmes, harcos mezőnyfutballt láthatott a Bozsik Stadion közönsége, majd másodpercekkel a félidő vége előtt szinte a semmiből megszerezte a vezetést a Debrecen.A hajdúsági gárda a folytatásban hamar eldöntötte
Az MTK szakmai igazgatója, Garami József szerint reális döntetlen (1–1) született a Honvéd elleni NB I-es bajnoki meccsen. A szakember az első félidőben nem volt elégedett a kék-fehérek játékával, ezután azonban a „gyerekek” jól megoldották a feladatukat. „Batik megsérült, elég csúnyán, de nem voltam megelégedve a támadójátékunkban mutatott teljesítménnyel, s ezért is cseréltem kettőt a szünetben. Jobbat vártam. A második félidőben volt is
Egy perc alatt elrontotta a Honvéd az MTK jubileumi ünnepségét A győri edző szerint igazságos, a Honvéd trénere szerint igazságtalan a döntetlen (értékelések)
2013/11/09 21:58:46    2013/11/04 12:15:00
A hajrában esett gólokkal 1-1-es döntetlen született az MTK Budapest-Budapest Honvéd mérkőzésen a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának szombati játéknapján, amelyen a hazaiak a klub 125 éves évfordulóját, valamint Hidegkuti Nándor szobrának felavatását ünnepelték. A kezdés után eleredt az eső, és a mély talajon nehezen alakult ki helyzet. A folytatásban sem akadt sok
1–1-es döntetlen született a Bp. Honvéd–Győri ETO mérkőzésen a labdarúgó NB I, 13. fordulójában. Míg Pintér Attila, az ETO vezetőedzője szerint igazságos az eredmény, addig Marco Rossi, a kispestiek szakvezetője úgy gondolja, csapata győzelmet érdemelt volna. „Volt egy olyan 15-20 perc, ahol fölényben futballozott a Kispest, annak ellenére, hogy nem volt jobb. Ha egy-két játékosom az első félidőben jobban támad vissza, akkor több
Csak egy ikszre volt jó Kispesten a bajnok Győr Négy új játékosával a nemzetközi szereplés a Bp. Honvéd célja
2013/11/03 20:41:08    2013/11/02 13:00:00
A címvédő Győr 1-1-es döntetlent ért el a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga vasárnapi zárómérkőzésén. Az első félidőben inkább a Honvéd próbált meg támadni, míg a Győr gyors ellentámadásokra rendezkedett be. Igazán komoly helyzet egyik fél előtt sem adódott.A folytatásban kiegyenlített mezőnyjáték zajlott a pályán, a csúszós talajon sok technikai hiba is akadályozta
A Budapest Honvéd négy külföldi labdarúgót igazolt az elmúlt két hónapban, s velük a nemzetközi kupaszereplés elérése a célja. A Bozsik-stadionban tartott sajtótájékoztatón kiderült, a kispestiek elsősorban a támadó szekciót erősítették meg két-két csatár és középpályás megszerzésével, ebben egy Olaszországban már évek óta tevékenykedő, de Magyarországon most megjelenő menedzseriroda és sportmarketing cég segítette az egyesületet. George F. Hemingway klubtulajdonos elmondta, az eddig Olaszországban légióskodó 23 éves szenegáli
Novembertől holland tréner irányítja a Budapest Honvéd akadémiáját A Vidi trénere szerint a játékvezetők nem segítik a támadó futballt (nyilatkozatok)
2013/10/29 09:15:00    2013/10/28 11:30:00
A holland Gert Heerkes lett a Magyar Futball Akadémia szakmai vezetője – adta hírül a Budapest Honvéd hivatalos honlapja.Mivel Szalai László, a Magyar Futball Akadémia szakmai igazgatója átvette a Magyar Labdarúgó-szövetség edzőképzésének irányítását, új szakembert kerestek a posztra, és november 1-jével Gert Heerkes veszi át az irányítást.A 48 éves holland szakember 2007-ben szerezte meg az UEFA pro-licencet, az Eredivisiében (a holland élvonalban) szereplő Willem
Nagy meglepetésre a Bp. Honvéd idegenben győzött –1-re a Videoton ellen, amely eddig az ősszel még csak pontot sem vesztett hazai pályán. A két vezetőedző a mérkőzés után az M1 kamerája előtt nyilatkozott. José Gomes (Videoton, képünkön): – A kiegyensúlyozott mérkőzésen rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de egy kivételével ki is hagytuk azokat. Tudtuk, hogy a Honvéd szervezett csapat, nagyon jól kontrázik. Az összpontosítással
A Honvéd elvette a Videoton hazai veretlenségét A vidis Sándor György amondó, egy gólt mindenképp lőnek a Honvédnak
2013/10/27 18:46:49    2013/10/27 13:45:00
A listavezető Videoton hazai pályán 2-1-re kikapott a Budapest Honvédtól a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának vasárnapi első találkozóján. Miután a Diósgyőr és a Debrecen is döntetlent játszott szombaton, a listavezető Videoton ellépni készült üldözőitől a tabellán, és a Honvéd ellen ennek megfelelően kezdett.A fehérváriak már a 10. percben góllal nyomatékosíthatták volna a mezőnyfölényüket, de
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton középpályása, Sándor György zártan védekező Budapest Honvédra számít a két együttes mai összecsapásán. A futballista hozzátette, hogy a Sóstói Stadionba érkező csapatok általában betömörülnek a saját kapujuk elé, így fontos, hogy türelmesen játszanak ilyen helyzetekben is. „Hogy milyen mérkőzésre számítok ma délután? Erre nehéz válaszolni, hiszen hétvégi ellenfelünk, a Budapest Honvéd egy kétarcú csapat. Ha jó
Bosszús a Pécs trénere, mert amatőr gólokat kaptak a Bp. Honvédtól (vélemények) A Honvéd hazai pályán verte a Pécset
2013/10/20 13:45:00    2013/10/19 21:25:30
Kétgólos (3–1) győzelmet aratott a Bp. Honvéd az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában Kispesten a Pécsi MFC ellen. Marco Rossi, a Honvéd trénere fordításról beszélt, a vendégeket irányító Lőrincz Emil (képünkön) pedig arról, hogy amatőr gólokat kaptak. A szezonban nem először... „Nagy különbséget nem láttam a két félidő között, ha mégis azokat keressük, akkor azt tudom mondani, hogy az első félidőben mi
A Budapest Honvéd hazai pályán 3-1-re nyert a Pécs ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombati játéknapján. A Pécs rendkívül korán, már a nyolcadik percben megszerezte a vezetést, ez pedig idegessé tette a hazai csapatot, amely görcsösen rohant az eredmény után, de nem találta a rést a remekül záró vendég védelmen.A fordulást követően hasonlóan
U20-as vb-bronzérmes kolumbiai csatárt igazolt a Bp. Honvéd A Honvéd győzni tudott a Ferencváros vendégeként a Puskás-stadionban (Videóval)
2013/10/18 18:15:00    2013/10/06 18:44:18
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd hivatalos honlapján tudatta, hogy Edixon Perea Valencia aláírt a klubhoz. A 29 éves kolumbiai válogatott csatár a 2014–2015-ös szezon végéig szóló szerződést kötött a kispestiekkel. Leigazolta tehát a Budapest Honvéd a tulajdonosa által már korábban emlegetett dél-amerikai középcsatárt, nevezetesen Edixon Pereát. A 29 éves kolumbiai játékos 2015 júniusáig kötelezte el magát az NB I-es csapathoz. Perea hazájában,
A Budapest Honvéd 2-1-re győzött a Ferencváros ellen a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának vasárnapi játéknapján, a Puskás-stadionban. Csapata a 12. percben megszerezte a vezetést, és a folytatásban is uralta a játékot, de aztán túlságosan visszaállt. Ezt kihasználva a kispestiek több gólhelyzetet is kialakítottak, végül egy szöglet után a 37. percben egyenlítettek.A második félidőt is rendkívül intenzív
Moniz figyelmeztet: ha egy másodpercre is kihagynak a fradisták, akkor a Honvéd büntetni fog Kemenes Szabolcs szerint ez a forduló nem biztos, hogy a futballról szólt
2013/10/06 11:30:00    2013/09/29 16:00:00
Az OTP Bank Liga 10. fordulójában a Ferencváros a Honvédot fogadja, Ricardo Moniz reméli, hogy csapata összeszedi magát az elmúlt hetek történései után. A Ferencváros labdarúgócsapata az OTP Bank Liga elmúlt fordulójában nem tudta túltenni magát Akeem Adams betegségének sokkoló részletein, az infarktus után az életéért küzdő játékos csapata simán kapott ki a Puskás Akadémiától. A zöld-fehérek a hétvégén a Honvéd ellen javíthatnak,
Hazai pályán nyert küzdelmes mérkőzésen a Bp. Honvéd a Haladás ellen 2–1-re az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. Kemenes Szabolcs, a kispestiek kapusa a találkozó után utalást tett a ferencvárosi Akeem Adamsszel történtekre, és úgy fogalmazott: ez a forduló nem biztos, hogy a futballról szólt „A lelkünknek rengeteget számít ez a győzelem – nyilatkozta a mérkőzést közvetítő Sport Tv-ben Kemenes Szabolcs, a kispestiek
Hibás adatbáziskapcsolat.
A hibás sor: select id,video_nev,video_kat,utolso,megnezve from video where oldalid='1' and felvive<'2019-05-24 05:42:35' order by felvive desc limit 0,30
A hibaüzenet:Unknown column 'video_kat' in 'field list'