Újpest FC

Angliában folytatja az Újpest védője

2014/01/28 12:15:00

Hivatalossá vált, hogy a Championshipben szereplő Charlton Athletic megvásárolta az Újpesttől Loic Nego játékjogát, adta hírül az ujpestfc.hu.

A francia szélsővédő szeptemberben érkezett Újpestre, az elmúlt hónapokban négy bajnoki, két Magyar Kupa és három Ligakupa találkozón lépett pályára lila-fehérben.

(ujpestfc.hu, B. Nagy Zoltán – foci24.com)

MTI hírfelhasználó

Bonus Faktor
bilance.hu/
moorestephens.co.hu
sortav
1/58. oldal[1] 2 3 4 5 »  »
Pro licencet szerezne az Újpest új erőnléti edzője Zamostny Balázs bizonyítani szeretne Újpesten
2014/01/27 12:15:00    2014/01/23 21:15:00
Igen ambiciózus és profi szemléletű erőnléti edzője lett az Újpest labdarúgócsapatának Milos Bogicsevics személyében. A 32 éves szerb szakember nem készül vezetőedzőnek, ám az UEFA A-licence után a pro licencet is szeretné megszerezni. "Nem gondolkodom azon, hogy vezetőedző legyek. Azért szeretnék pro licencet, mert ez a legmagasabb szint, számomra pedig fontos, hogy mindent megtanuljak, amit csak
A Megyeri úton kezdte el a felkészülést Zamostny Balázs, aki az őszi idényt kölcsönben a Vasas csapatánál töltötte. A lila-fehérek csatára önkritikusan elismerte, hogy nem a tervek szerint alakult az angyalföldi kitérő, ám elárulta, most kizárólag arra koncentrál, hogy bizonyítsa tudását Nebojsa Vignjevicsnek. (ujpestfc.hu, Szentgyörgyi Ákos - foci24.com)
tovább >>>   tovább >>>
Az immár ismét újpesti Zamostny Balázs segíteni ment a Vasasba Erős Roland elhagyja az Újpestet
2014/01/20 10:45:00    2014/01/15 13:00:00
Zamostny Balázs, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest 21 éves támadója nem szeretne újból kölcsönben futballozni, inkább bebizonyítaná az új szakmai stábnak, hogy a csapatban a helye. „A tulajdonos úr nyáron Belgiumba szeretett volna kölcsön adni, de úgy döntöttünk, hogy megpróbálom a Vasasnál, ugyanis nagy reményekkel indult neki a klub a szezonnak, legalábbis nekem erről beszéltek. Fel akartak jutni, én ebben partner szerettem volna lenni.
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest hivatalos honlapján közölte: Erős Ronald távozik a klubtól. A 20 éves középpályás szerződését közös megegyezéssel felbontották. Erős Ronald két NB I-es és 24 NB II-es találkozón lépett pályára lila-fehérben, az őszi idényben pedig egy Magyar Kupa- és két Ligakupa-mérkőzésen játszott. (ujpestfc.hu, Szentgyörgyi Ákos - foci24.com)
A belga másodosztályban talált klubot az Újpestről elküldött légiós Távozik az Újpest légiósa
2014/01/05 08:30:00    2014/01/02 12:15:00
A belga másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Royal White Star Bruxellesnél folytatja pályafutását Grégory Christ. A francia légióssal december végén bontott szerződést az NB I-es Újpest. A 31 éves francia középpályás 2012 nyarán igazolt a lila-fehérekhez, akiknél a legutóbbi szezonban 27 bajnoki és egy kupamérkőzésen egy gólt szerzett. Ezt követően azonban több csapattársához hasonlóan kegyvesztetté vált, és a többiektől külön kellett edzenie. Christ máris megtalálta
Távozik a Megyeri útról Grégory Christ, akinek szerződését közös megegyezéssel bontotta fel a játékos és a klub – adta hírül az Újpest labdarúgócsapatának hivatalos honlapja. A 31 éves francia középpályás tavaly nyáron igazolt a lila-fehérekhez, akiknél az előző szezonban 27 bajnoki és egy kupamérkőzésen egy gólt szerzett. Ezt követően azonban több csapattársához hasonlóan kegyvesztetté vált, és
Lőw Zsolt igent mondana az Újpestnek, ha a Bundesligát megjárt vezetőedző csábítana maga mellé Megműtötték az Újpest védőjét
2013/12/26 11:30:00    2013/12/14 16:00:00
Ha az Újpest kispadjára érkezne komoly, Bundesligát megjárt szakember, elgondolkodnék a pályaedzőségen, mert az UTE a szívem csücske – mondta a DIGI Sport műsorában a korábbi válogatott Lőw Zsolt labdarúgó, aki nemet mondott a Fradi újdonsült edzőjének, Thomas Dollnak a felkérésére, miközben jól érzi magát hároméves másodedzői szerződésében az osztrák Red Bull Salzburg második csapatánál. Lőw Zsolt szerint kisebb csoda a magyar
Pénteken porcszakadás miatt megműtötték az Újpest labdarúgócsapatának védőjét, Vermes Krisztiánt. Az újpesti csapatorvos, dr. Szűcs Attila szerint az operáció komplikációk nélkül zajlott, a válogatott játékos két hét után kezdheti el a gyógytornát.   Kérdés, a téli felkészülést hol kezdi majd, hiszen a klub vezetői a héten közölték, hogy élő szerződése ellenére a jövőben nem számítanak rá. (ujpestfc.hu, B. Nagy Zoltán – foci24.com)
Január második hetéig pihenhetnek az újpestiek A felcsútiak technikailag képzettek, az Újpest hagyta őket játszani (edzői nyilatkozatok)
2013/12/12 11:30:00    2013/12/08 14:30:00
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC hivatalos honlapján adta hírül, hogy a játékosok téli szabadsága január 12-ig tart. Bár lila-fehér klub tájékoztatása szerint a felkészülés programja még kialakítás alatt van, az már eldőlt, hogy a két hazai felkészülési mérkőzés után a csapat idén is Törökországba utazik edzőtáborba.Az újpestiek a tabella 10. helyéről várhatják a 18.
Az Újpest 3–3-as döntetlenre végzett a Puskás Akadémia együttese ellen a labdarúgó NB I, 17. fordulójában: Nebojsa Vignjevics (képünkön), a lilák vezetőedzője elégedett volt azzal, hogy csapata talpraállt kétgólos hátrányból, de nyerni szeretett volna. „Tudtam, hogy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, a Ferencváros elleni kupameccs után fáradtak voltak a keret tagjai – idézi Vignjevicset az ujpestfc.hu. – A Puskás Akadémia technikailag képzett játékosokból áll, az
Kétgólos hátrányból egyenlített az Újpest a Puskás Akadémia ellen A Zalaegerszegtől igazolhat csatárt az Újpest
2013/12/07 16:20:00    2013/12/06 13:00:00
Az Újpest a hajrában kétgólos hátrányát ledolgozva 3–3-as döntetlent játszott otthon a Puskás Akadémia együttesével a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának első szombati mérkőzésén. A találkozó elején a csúszós, helyenkén havas talajon nem igazán alakult ki folyamatos játék, a vendégek azonban a félidő közepén kihasználtak egy komoly hazai védelmi hibát, és megszerezték a vezetést. A folytatásban az Újpestnek több lehetősége is volt az egyenlítésre,
Az egyik zalaegerszegi szurkolói honlap szerint elképzelhető, hogy Darko Pavicsevics, az NB II-es Zalaegerszegi TE támadója a télen az Újpest FC-hez szerződhet. A ztefc.webnode.hu információi szerint az Újpest edzője, Nebojsa Vignjevics dolgozott már korábban a montenegrói csatárral és a fizetési elmaradások miatt a játékos egy jó ajánlat esetén szívesen távozna, és előrelépne. A kapus Safet Jahic neve is felvetődött lehetséges távozóként, a zalai
Az Újpest trénere szerint megérdemeltén verték ki a Fradit az MK-ból Az Újpest 35 éves veretlenségét őrizve kiejtette a Ferencvárost
2013/12/05 14:30:00    2013/12/04 20:33:40
Az Újpest labdarúgócsapatát irányító Nebojsa Vignjevics szerint szurkolóik segítsége is kellett ahhoz, hogy hazai pályán 1–0-ra legyőzzék a Ferencvárost, és ezzel bejussanak a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában. „Fizikailag és fejben is nagyon nehéz mérkőzés volt, akadtak rossz perceink, de fantasztikus szurkolótáborunk segített ezeket átvészelni. A második félidőben jobban játszottunk, és a két mérkőzés alapján megérdemelten jutottunk tovább” – nyilatkozta Nebojsa Vignjevics
Az Újpest a szerdai visszavágón hazai környezetben 1-0-ra legyőzte az ősi rivális Ferencvárost a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének "slágerpárharcában", ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. A találkozó - és a két összecsapás - egyetlen gólját Dusan Vasiljevic szerezte.Az Újpest legutóbb 1978 augusztusában, azaz több mint 35 évvel ezelőtt kapott ki ősi riválisától a Magyar Kupában.Magyar Kupa,
Újjáalakult az UTE Baráti Kör Lázár Bence úgy látta, a cserék nagyon jót tettek az újpesti csapatnak Pakson
2013/12/02 07:45:00    2013/12/01 16:45:00
A klub három európai ezüstcipős futballistájának, Fazekas Lászlónak, Dunai Antalnak és Fekete Lászlónak a köszöntésével alakult újjá az UTE Baráti Kör. Az ünnepségen részt vett Wintermantel Zsolt, Újpest polgármestere, Őze István, a klub elnöke, valamint a labdarúgócsapat képviselői, továbbá "lila-fehér érzelmű" közéleti személyiségek is.Borsche Gábor, a baráti kör elnöke az MTI-nek elmondta, a társaság mottója: "Hagyománytisztelet,
Hátrányból 4–2-re győzött Pakson az Újpest a labdarúgó NB I, 16. fordulójában. Az újpestiek negyedik gólját jegyző Lázár Bence a találkozó után elmondta, a szünetben edzőjük alaposan leszidta őket, de sikerült bizonyítaniuk végül. „A cserék nagyon jót tettek a csapatnak, mind Suljic, mind Antón beállítása. Balogh Balázs be tudott lépni eredeti posztjára belső középpályásnak, így rengeteg labdát szereztünk. Ez volt a gond
Egy agyonnyert mérkőzést veszített el a Paks az Újpesttel szemben (nyilatkozatok) Hátrányból felállva gálázott Pakson az Újpest
2013/12/01 13:00:00    2013/11/30 18:17:00
Fordulatos és izgalmas mérkőzésen 4-2-re győzött az Újpest Pakson. A két vezetőedző így értékelte a mérkőzést: Horváth Ferenc (Paks, képünkön): – Nem láttam olyan nagy különbséget a két félidőben, leszámítva a gólok számát. Mi mindent kihagytunk, amibe az újpestiek belerúgtak, abból gól lett – a statisztikák alapján egyszer védett a kapusunk. Agyonnyert mérkőzést veszítettünk el, amelyik csapat ennyi helyzetet kihagy, az nem is
Az Újpest 4-2-es győzelmet aratott Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati játéknapján. Magyar szinten kifejezetten jó mérkőzést játszott a két csapat. A Paks kezdett lendületesebben és korán vezetéshez is jutott, majd az Újpest egyenlítését követően képes volt újítani, sőt több gólt is szerezhetett volna a szünetig.A fordulást követően gyökeresen megváltozott a játék képe,
Az újpestiek trénere amondó: ma nem szabad a Fradira gondolniuk a játékosainak A Fradi trénere szerint az Újpest elleni kupasiker gyógyír lehet a gyengélkedésükre
2013/11/30 10:45:00    2013/11/27 16:00:00
Nebojsa Vignjevics, az Újpest vezetőedzője a klub hivatalos honlapjának elmondta, most a Paks elleni bajnoki mérkőzés a legfontosabb. Az Újpest hétközben 0–0-s döntetlent ért el a Ferencváros otthonául szolgáló Puskás Ferenc Stadionban a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán. A lila-fehérek így jó esélyekkel várhatják a visszavágót, de előbb még egy másik feladat következik: ma 16 órától a Pakssal csapnak össze a bajnokságban. „Nincs sok időnk
Ricardo Moniz, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint gyógyír lehetne az elmúlt hetek szereplésére, ha szerdán a Magyar Kupában legyőznék az Újpestet. „Nem lehet más célunk, kizárólag a győzelem, amely gyógyír lehetne a csapat elmúlt heteit jellemző instabil szereplésre. A tavalyi szezonban sajnos hamar kiestünk a Magyar Kupából, így most ezen a mutatónkon is szeretnénk javítani. Az Újpest elleni mérkőzések különlegesek, de nálunk mindig a győzelem
Ferencváros, Újpest: négyszer a Sport1-en Az Újpest trénere szerint már nincs olyan, hogy könnyű győzelem (nyilatkozatok)
2013/11/27 07:45:00    2013/11/24 09:15:00
A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében egymásnak feszül a Ferencváros és az Újpest. A Sport1 a párharc mindkét mérkőzését és a csapatok hétvégi bajnokijait is élőben közvetíti, így nyolc nap alatt négyszer láthatjuk a két klub valamelyikét a sportcsatornán. A Sport2-n futó Harmadik Félidő című műsorban sorsolták november 10-én a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párosításait. A legjobb 16 csapat között találkozik idén a két ősi rivális, a
Az Újpest FC–Lombard Pápa (4–2) NB I-es mérkőzést követően Nebojsa Vignjevics (képünkön), a lilák edzője csapata „karakteres embereit” dicsérte, Tóth Bálint, a Lombard trénere pedig csapata hozzáállásában és mentalitásában is hiányosságokat látott. „Láttam a mérkőzéseit a Lombardnak, tudtuk, hogy veszélyes. Ezt bizonyították is játékosai, mert kétszer adtunk nagyobb teret a Pápának, de ez pont elég volt ahhoz, hogy a figyelmetlenségek miatt
Remek meccsen verte az Újpest a Lombardot Az újpestiek tomboltak örömükben, hogy a Fradi lesz az ellenfelük a kupában
2013/11/23 19:59:00    2013/11/11 19:00:00
Az Újpest 4-2-re nyert a vendég Lombard Pápa ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szombat játéknapján. Gyors gólváltást követően is élvezetes maradt a mérkőzés, majd amikor közel félórája zajlott az összecsapás, ismét egy újpesti találatra négy perc alatt jött a válasz. De még nem volt vége, mert közvetlenül a szünet előtt harmadszor is vezetést
Az Újpest fiatal futballistája szerint egész csapatuk repesett az örömtől, amikor megtudták, hogy előzetes vágyaik teljesültek és a Fradit kapták a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében ellenfélül. Lázár Bence szerint így még megmenthetik a szezonjukat, a játékos a DIGI Sport műsorában jelezte, nem jött ki előző belga edzőjével, az új szerb mester viszont számít rá. Hozzátette: két éve a tehetségek elengedésével nagyot hibázott klubja,
Örül a Kecskemét elleni iksznek az Újpest edzője (nyilatkozatok) Tíz emberrel csent pontot az Újpest Kecskemétről
2013/11/11 11:30:00    2013/11/10 21:07:13
Mindkét csapat győzelmi szándékkal lépett pályára a Kecskemét–Újpest mérkőzésen a labdarúgó NB I, 14. fordulójában, az 1–1-es döntetlennek végül a vendégek edzője örült jobban. „A körülményeket figyelembe véve az egy pont nem olyan rossz – nyilatkozta az Újpestet irányító Nebojsa Vignjevics (képünkön) a találkozót közvetítő Sport TV-nek. – A mérkőzés előtt rengeteg problémánk volt, a sérült játékosok miatt négy fiatal is ült a kispadunkon. A
A Kecskemét hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a második félidőben emberhátrányban küzdő Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén. Az első félidő két gyors góllal kezdődött, majd több kecskeméti gólszerzési lehetőség kimaradt a félidőig.     A második játékrész elején Vasiljevic műesésért megkapta második sárga lapját, ezért tíz főre fogyatkozott a vendégcsapat. Az
Az Újpest trénere szerint gyakorlatilag kivégezték magukat a Debrecen ellen (nyilatkozatok) Perre készül az Újpesttől kirúgott Kozma István
2013/11/04 10:45:00    2013/10/30 19:00:00
A Debreceni VSC-Teva 4–1-re kiütötte az Újpestet a labdarúgó NB I, 13. fordulójában. Nebojsa Vignjevics (képünkön), a lila-fehérek vezetőedzője szerint gyakorlatilag kivégezték magukat a 12 perc alatt kapott három góllal. „A mérkőzés nagy részével elégedett voltam, bár nyilván voltak olyan szituációk, amelyeknél hibáztunk, de úgy vélem, a játékosok jól megoldották a feladatukat. Úgy gondolom, nagyon jól kezdtünk, szép támadásokat vezettünk, s mindet góllal fejeztük
A Hivatásos Labdarúgók Szervezetének honlapja szerint Kozma Istvánt, az Újpest labdarúgócsapatának távozó vezetőedzőjét kirúgták a klubtól, miután rövid ideig még videóelemzőként dolgozhatott az első csapat mellett. Kozma a belga Marc Leliévre-vel együtt bukott meg a Győr elleni bajnoki vereséget követően: Leliévre-nek nem volt pro-licences edzői végzettsége, így főképp ezért volt szükség addig is a megfelelő papírokkal rendelkező Kozmára, aki azonban „pályaedzőjével” együtt volt kénytelen
Az újpesti trénere szerint ő nem mágus, a varázslók a pályán és a lelátón voltak (nyilatkozatok) Új seprű, jól seper! Az Újpest új edzőjével győzni tudott az MTK otthonában
2013/10/26 10:00:00    2013/10/25 20:55:34
Az újpestiek szerint megérdemelték a győzelmet az MTK elleni bajnokin. A liláknál bemutatkozó edző, Nebojsa Vignjevics (képünkön) a játékosokat és a szurkolókat dicsérte, Balajcza Szabolcs pedig hozzátette, felemelő érzés, hogy a nehéz időszak után is így biztatják őket a drukkerek. A kapus úgy véli, ez a siker megfelelő alap lehet a folytatáshoz. A Sport Tv interjúi. „Nem vagyok
Az Újpest egygólos győzelmet aratott az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. Az első percekben az MTK vezetett veszélyesebb támadásokat, a félidő derekán mégis - egy védelmi hibát kihasználva - az Újpest szerezte meg a vezetést. A házigazdák igyekeztek még a félidő lefújása előtt egyenlíteni, voltak is helyzeteik, de